Špeciálna výstava kólií a šeltií

04.10.2003 Bratislava
konaná popri Európskej výstave psov

Rozhodca: MVDr. Gabriela Ridarčíková  (SR)

Špeciálna výstava sa konala dňa 04.10.2003 v Bratislave popri Európskej výstave psov. Posudzovateľom bola MVDr. Gabriela Ridarčíková  (SR).

Výsledky špeciálnej výstavy:

PlemenoPohlavieTriedaMeno psaVýsledok
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)PesDorastuAmor Zlatá FantáziaN1
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)PesMladýchFlash pod Borovú horuVD1
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)PesOtvorenáFantastic Falco Bohemia PlatinaV1, CAC
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaDorastuGipsy pod Borovú horuVN1
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaMladýchFanny pod Borovú horuV1, CAJC, Najkrajší mladý jedinec
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaOtvorenáDouble Smile Fatranský senV1, CAC
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaOtvorenáBelle Brigitte Smaal KimV2, Res.CAC
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaOtvorenáClaudia z Josefovské PevnostiV3
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaVíťazovTigmarilain Proud QueenV1, CAC, BOB, BOD
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaVíťazovCarmen pod Borovú horuV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesŠteniatDick Gold ShowerVN1
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesMladýchBethoven Zlatý AdalimVD1
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesStrednáOne for All ze Zlaté JalnyV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesStrednáDouble Scotch Gold UniverseV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesOtvorenáGrand Blue NellagoV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesOtvorenáFalco Fatrasnký senV2
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesVíťazovHeidelind´s No Good For YouV1, CAC, BOB
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesVíťazovTouch Me Gold Fatranský senV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesVíťazovDouble Scotch Gold Midnight CowboyV3
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaMladýchSilver Dream Just the OnlyV1, CAJC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaMladýchEdit Gold z KřivosůdV2
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaMladýchBelina Zlatý AdalimV3
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaStrednáHeather Fatranský senV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesStrednáSelbit Hurrican HaptonV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesStrednáMorgan Short Black of Irish HomeVD2
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesOtvorenáThangil’s BraveheartV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesOtvorenáCardross Just In TimeV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesVíťazovRaynoor So WhatV1, CSC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesVíťazovMagic Zlatý dážďV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaMladýchMahoney’s Amazing Blue StarV1, CAJC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaMladýchBasta Fidli NirreterritV2
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaMladýchBayla Bayla NirreterritV3
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaStrednáMe Myself FantazijaV1, CAC, BOB
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaStrednáSelbit Harmony NatalineV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaStrednáWesayso Lucky Number SevenV3
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaVíťazovSelbit FejaV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaVíťazovKareina Kolmas NainenV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaVíťazovDenali van Shaka’s Royal KraalV3

Výsledky súťaží:

  • Junior handling: Jakub Pohl a Double Smile Fatranský sen (šeltia)
  • Najkrajšia chovateľská skupina: šeltie – pod Borovú horu – chovateľ: V. Puskajlerová