Klub chovateľov kólií a šeltií v roku 2024 plánuje organizovať opäť DVE KLUBOVÉ VÝSTAVY – Klubovú výstavu v Lučenci, ktorej termín sme naplánovali na jar a to konkrétne na 13.apríla 2024 a Špeciálnu výstavu v Prešove, ktorá sa bude konať koncom leta – 07.septembra 2024. Informácie k obom výstavám nájdete priebežne tu dole:

Pozývame Vás:

Klubová výstava kólií a šeltií

Lučenec 13.04.2024
Mestský park, Lučenec

Rozhodcovia/judges: Josep Maria Cabañó (ESP) & David Ramos Martinez (ESP)

Hlavný organizátor: Patrik Ferencz & MUDr. Rudolf Pokorný
Rozhodcovia: Josep Maria Cabañó (kólia dlhosrstá) & David Ramos Martinez (kólia krátkosrstá, šeltia)
Uzávierka: 01.04.2024

Výstava sa bude konať už tradične v mestskom parku Lučenec. Posudzovať budú 2 rozhodcovia, zo Španielska: kólie dlhosrsté: Josep Maria Cabañó (ch.s. Delfluvia) a kólie krátkosrsté a šeltie: David Ramos Martinez (ch.s. Tierra de Magec). Posudzovať sa bude súbežne v 2 kruhoch. Výstavná kancelária (tlač posudkov, zápis do PP a i.) bude mimo kruhu. K dispozícií bude priľahlá reštaurácia Biela Labuť (WC, občerstvenie). Vystavovatelia budú mať cez obed k dispozícií občerstvenie (guláš).

Návratku (potvrdenie o prijatí psa) sme vám posielali mailom, ale nájdete ju aj v clubdogshow.sk – prosíme vytlačte si ju, včítane čísel. Budete ju potrebovať pri príjme psov a čísla potrebujete pre vstup do kruhu. Pozrite si aj časový harmonogram výstavy – aby ste vedeli, kedy sa vaše psíky posudzujú v kruhu.

Po skončení výstavy sú všetci členovia klubu vítaní na klubovej schôdzi. Po skončení schôdze bude prebiehať odovzdávanie cien TOP PES.

Naši sponzori:

Hlavný sponzor: Mesto Lučenec

Akozosalonu.sk, Andrea Krawczuk Art, ABOVZoo, Bolule.sk, Bodreek, Coffeein, Curepoint – CBD pamlsky, Dokonalá láska, Julzar – chovateľská stanica kólií – salón pre psov, Kvety Evka, Nestlé, Sirupy Herbert, Sladký košík, Slovakia Chips, STORM nábytok, Superzoo, TATRATEA, Víno GA-BOR a anonymní sponzori ♥ Ďakujeme !!!

Pozývame Vás:

Špeciálna výstava kólií a šeltií

Prešov 07.09.2024
Jazdecký areál, Prešov

Rozhodca/judge: Gilles Mervant (FR)

Hlavný organizátor: MVDr. Miroslav Petrík & MUDr. Michaela Petríková
Rozhodca: Gilles Mervant, Francúzsko
Uzávierka: neskôr zverejníme

Výstava sa bude konať v Jazdeckom areáli v Prešove. Posudzovať bude 1 rozhodca – pán Gilles Mervant z Francúzska (všetky plemená v spoločnom kruhu, v poradí Šeltie, Dlhosrsté kólie a Krátkosrsté kólie).  Výstavná kancelária (tlač posudkov, zápis do PP a i.) bude pri kruhu. 

Parkovanie je v tesnej blízkosti kruhov. Budú dostupné aj sáčky na exkrementy, prosím, udržujte čistotu po vašich miláčikoch (vyčesané chlpy, atď). Reštaurácia s toaletami je v areáli, takisto budú v blízkosti kruhov bufety na rýchle občerstvenie. Mapku areálu (parking,kruhy,atď) nájdete tu.

Viac informácií (propozície, prihlasovanie) zverejníme začiatkom leta.