Klubová výstava kólií a šeltií

14.04.2012 Hurbanovo

Rozhodca: Vladimír Javorčík (SK)

Klubová výstava v Hurbanove sa konala dňa 14.04.2014. Posudzovateľ: Vladimír Javorčík (SK).

Výsledky klubovej výstavy:

PlemenoPohlavieTriedaMeno psaVýsledok
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)PesMladýchMarvel pod Borovú horuV1, CAJC, Klubový víťaz mladých, Junior BOB
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)PesMladýchJacki Stříbrné dolyV2
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)PesMladýchAramis Shetlandská hvězdaV3
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)PesOtvorenáBig Boy Verný tieňV1, CAC, BOB, Klubový víťaz
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)PesOtvorenáAmethrickeh ApparitionV2, Res.CAC
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)PesŠampiónovCarneval z Dřevěné chaloupkyV1, CAC
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)PesŠampiónovEmbargo z Ďáblovy studánkyV2, Res.CAC
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaŠteniatClassic Beauty Verný tieňVN1, BIS Baby
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaŠteniatDonna Anděl SnůVN2
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaŠteniatNancy pod Borovú horuVN3
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaMladýchHermione Granger KoryfejV1, CAJC, Klubový víťaz mladých
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaMladýchAltamira Shetlandská hvězdaV2
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaMladýchBrigita Gold Aqarella BohemicaV3
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaStrednáCharlotte Isabel HarissonBEZ TITULU, V1
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaStrednáCordie spod Svoradovej jaskyneVD2
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaOtvorenáKasandra Zlatá fantáziaV1, CAC, Klubový víťaz
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaOtvorenáBeauty Verný tieňV2, Res.CAC
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaOtvorenáAura spod Svoradovej jaskyneV3
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaČestnáIce Lady pod Borovú horuV1
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaVeteránovAfra VulpeculaV1
ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA)SukaVeteránovVictoria Black Bohemia PlatinaV2
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesŠteniatTinky Winky Zelené TujeVN1
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesŠteniatTullamore True Zelené TujeVN2
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesMladýchSavignon Sable Zelené TujeV1, CAJC, Klubový víťaz mladých, Junior BOB
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesMladýchAurelio Adore Van Golden NachtigalV2
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesMladýchBons Carpathian Paradise DogV3
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesMladýchSultan Saladin Zelené TujeV4
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesMladýchIjoki Gold Coll-KonyV
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesMladýchSavoy Solace Zelené TujeV
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesMladýchPreeminent Line Jason ShawVD2
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesStrednáRebel Robespierre Zelené TujeV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesStrednáRoyal Regent Zelené TujeVD2
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesOtvorenáTouch Of Luck For SamhavenV1, CAC, BOB, Klubový víťaz, BIS
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesOtvorenáLucky-Luke Star Joyous Golden JackpotV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesOtvorenáZaubermond Zaboon Of KassiopeiaV3
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesOtvorenáLa'aladin Pod Borovú HoruV4
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesPracovnáAmore Mio New MartonV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesŠampiónovLynmead Not A Dollar MoreV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesŠampiónovLucky-Luke Star Black Indian IndraV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesŠampiónovOld Golden Gates Reward For Devotionnenastúpil
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝPesVeteránovLucky-Luke Epson Gold Dior EluchilV1, BIS Veterán
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaŠteniatThalia Tessy Zelené TujeVN1
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaŠteniatEverlasting Fantasy Of The Holy MountainVN2
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaDorastuGrace Kelly Blues Du Clos De SeawindVN1, BIS Puppy
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaMladýchUnchained Fatranský SenV1, CAJC, Klubový víťaz mladých
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaMladýchGinevra Pardál Z AsuanuV2
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaMladýchSamantha Sue Zelené TujeV3
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaMladýchBonnie Golden BloomVD4
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaMladýchAwery Amber Van Golden NachtigalD
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaMladýchGinger Black Du Clos De Seawindodstúpila
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaStrednáBegasuka's Enigma EvangelinaV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaStrednáTwiggy Fatranský senV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaStrednáDona Gold Fredina AgiV3
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaStrednáKőakói Black BettyV4
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaOtvorenáSuccess Fatranský SenV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaOtvorenáSilver Dream Jennifer AnistonV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaŠampiónovBefandriana Pardál Z AsuanuV1, CAC, Klubový víťaz
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaŠampiónovRumba Regality Zelené TujeV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaŠampiónovSunlight Fatranský SenV3
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaŠampiónovHessy Blue Ko-To-RaV4
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaŠampiónovLucky-Luke Star Hiril I Hin DiorV
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaŠampiónovPrince Of Sunlight Yum-YumV
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaČestnáOdrey Fatranský SenV1
ŠKÓTSKY OVČIAK DLHOSRSTÝSukaČestnáOmega Fatranský SenV2
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesDorastuEl Paso Bila KaífaVN
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesMladýchMighty's Spring Meadow Hold OnV1, CAJC, Klubový víťaz mladých
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesMladýchMighty's Spring Meadow Here To KissV2
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesStrednáDomyslím To LeneliV1, CAC, BOB, Klubový víťaz
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesStrednáDexter Z Tau'riV2, Res.CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesOtvorenáCifršpión LeneliV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝPesČestnáZenith Of Fame FantazijaV1
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaMladýchMighty's Spring Meadow Hope Of NadineV1, CAJC, Klubový víťaz mladých, Junior BOB, Junior BIS
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaMladýchBeid Jantárová HviezdaV2
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaMladýchGeraldine Flying EarV3
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaStrednáDáma V Černém LeneliV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaOtvorenáMighty's Spring Meadow Ginger GeronimaV1, CAC, Klubový víťaz
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaŠampiónovMighty's Spring Meadow Gentle GeishaV1, CAC
ŠKÓTSKY OVČIAK KRÁTKOSRSTÝSukaŠampiónovCinnaberry's Uptown GirlV2, Res.CAC

Výsledky súťaží:

  • Najkrajší pár psov:
    • 1. miesto – Bons Carpathian paradise dog + Hessy Blue Ko-To-Ra (DK)
    • Big Boy Verny Tien + Hermione Granger Koryfej (šeltie)
    • Embargo z Ďáblovy studánky + Charlotte Isabell Harisson (šeltie)
    • Lucky-Luke Epson Gold Dior Eluchil + Lucky-Luke Star Dark Hiril I Hin Dior (DK)
    • Hold on Mighty´s Spring Meadow + Ginger Geronima Mighty´s Spring Meadow (KK)
    • Savignon Sable Zelené tuje + Samantha Sue Zelené tuje (DK)
    • Zenith Of Fame Fantazija + Mighty´s Spring Meadow Hope Of Nadine (KK)
  • Chovateľská skupina:
    • 1. miesto – Zelené tuje (Kólia dlhosrstá) – chovateľ: MVDr. Stanislava Zubrická
    • Lucky-Luke (Kólia dlhosrstá) – chovateľ: Timea Kakas
  • Dieťa a pes:
    • Samantha Sue Zelené tuje + Radka Liptáková (Kólia dlhosrstá)
    • Thalia Tessy Zelené tuje + Matej (Kólia dlhosrstá)
  • Juniorhandling:
    • Donna Anděl Snů + Natália Mihoková (šeltia)