Výsledky Klubovej výstavy v Hurbanove

konanej dňa 30.04.2011

posudzovateľ: Elena Balázovits (HU)

 

Best in Show - Entirely Ever After

 

 

 

ŠELTIA - SHETLAND SHEEPDOG

PSI

Tr.mladých

V1, CAJC - Mejdej Zlatá fantázia

 
   
Tr.stredná  
neocenený - Cyrus Blue Malá Magura  
   
Tr.otvorená  
CAC, Klubový víťaz, BOB - Embargo z Ďáblovy studánky  
   
Tr.šampionov  
V1, CAC - Amethrickeh Apparition  
V2, r.CAC - Carneval z Dřevěné chaloupky  


FENY

Tr.dorastu

VN, Najkrajší dorast - Cordie spod Svoradovej jaskyne  
VN - Aisha z Lomu ve skále  
   
Tr.mladých  
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, BIS Junior - Beauty Verný tieň  
V2 - Laura ze Zlaté hvězdy  

VD3 - Blackberry Verný tieň

 

VD4 - Yllina ze Sedlmajerovy vily

 
   
Tr.stredná  

V1, CAC - Ella ze Zlaté hvězdy

 
   

Tr.otvorená

 
VD - Fantasy ze Zlaté hvězdy  
VD - Bayly Blue z Boží zahrady  
 
Tr.šampiónov  
V1, CAC - Ice Lady pod Borovú horu  

 

 

KÓLIA DLHOSRSTÁ - ROUGH COLLIE 

PSI

Tr.mladých

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - Rebel Robespierre Zelené tuje

 
odstúpil - Royal Regent Zelené tuje  
   
Tr.stredná  
V1, CAC - Encore At Ever After  
D - Old Golden Gates Reward For Devotion  
   
Tr.otvorená  
V1, CAC - Campobellói Ballantine's  
V2, r.CAC - Flying Falcon Hirundo  
V3 - Hold The Code Fantazija  
nezúčastnil sa - Nyitramenti Brother Louie  
   
Tr.šampiónov  
V1, CAC, Klubový víťaz - Dragon Gold Karpatian Legend  
V1, r. CAC - Czech Made Ever After  

 

FENY

Tr.šteniat

VN, BIS Puppy - Twiggy Fatranský sen

 
VN - Campobellói Dividua  
VN - Samantha Sue Zelené Tuje  
VN - Arienwen Audrey Hepburn  
   
Tr.mladých  
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - Sea Dreamer´s La Mer at Amnis Rhei  
V2 - Rumba Regality Zelené Tuje  

V3 - Dona Gold Fredina Agi

 
V4 - Sunlight Fatranský Sen  
   
Tr.stredná  
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB, BIS - Entirely Ever After  
   
Tr.otvorená  
V1, CAC - Befandriana Pardál z Asuanu  
V2, r.CAC - Arline Small Secret  
V3 - Silver Dream Jennifer Aniston  
   
Tr.šampiónov  
V1, CAC - Perpetuum Mobile Bolero  
V2, r.CAC - Nyitramenti Yekaterina Empress  
V3 - Dragon Gold Impact Of Beauty  
nezúčastnila sa - Clue From Graslic Hills  
   
Tr.čestná  
V1 - Nicolaysen´s Nanu Nana  
V2 - Rineweld Zaria The Princess  
   
Tr.veteránov  
V1 - Silver Dream Just The Only  

 

 

KÓLIA KRÁTKOSRSTÁ - SMOOTH COLLIE 

PSI

Tr.mladých

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - Mighty´s Spring Meadow Goodwill Gillian  
V2 - Domyslím to Leneli  
 
Tr.otvorená
V1, CAC - A Jéje Leneli  
V2, r.CAC - Altair Jantárová hviezda  
 
Tr.šampiónov
V1, CAC, Klubový víťaz Loriseum Abreu  
 

FENY

Tr.mladých

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - Dáma v Černém Leneli  
V2 - Mighty´s Spring Meadow Gentle Geisha  
   
Tr.stredná
VD - Unique's Diamond S J's Photo  
 
Tr.otvorená
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB - Shulune Imperial Signature  
   
Tr.šampiónov
V1, CAC - Blue Planet Leneli  
   
Tr.veteránov  
V1, BIS Veterán - Bayla Bayla Nirreterrit  
 

 

SÚŤAŽE

 

Najkrajší pár psov

  1. miesto - Entirely Ever After a Encore At Ever After

 
  2. miesto - A Jéje Leneli & Dáma v Černém Leneli  
   
Chovateľská skupina  

  1. miesto - Ever After (Kólia dlhosrstá)

 
  2. miesto - Leneli (Kólia krátkosrstá)  
   
Dieťa a pes  

   Nyitramenti Yekaterina Empress + Adamko Zubrický, 5r. (Kólia dlhosrstá)

 
   Rebel Robespierre Zelené tuje+ Peťko Zubrický 8r. (Kólia dlhosrstá)  
   
Juniorhandling  

   Muddy Zlatá fantázia + Elena Harrison, 10r. (šeltia)

 
   Sea Dreamer´s La Mer at Amnis Rhei + Sofia Petríková, 10r. (kólia dlhosrstá)  

 

 

 

 

© design by Š.Haško & Y.B. 2008